FR EN ES PT
Browse forums
Score : 652

[Turkish] Türk olan varmi?

By May 06, 2011, 10:15:38
Reactions 74
Score : 312
Arkadaşlar 15 20 gün ara vermiştim tekrar oyundayım genelde açık olan God Of The Viking e pm atabilirsiniz
Score : 2
beyler hala devam eden var mı
Score : 118
bu yaz oyuna bi kaç char ile dönüş yapıcam ve iyi bir konuma gelmeyi planlıyorum.biraz erken haber verdim ama şimdiden başlamak isteyen olur filan aklında bulunsun yazın bomba gibi olucak biggrin şuan derslerle boğuşuyorum, yazın görüşmek üzere, herkese kolay gelsin
Score : 3
Hala devam eden var mı bende yeni başladım
Ben de oyunu Dofus'dan buldum. Dofus'u da Melanie Christin'den buldum. Neyse konuya gelelim, ben yazılanları hiç anlaamıyorum yani şöyle, görev yok galiba oyunda ve başka haritalara gidemiyorum. Oyunu güzel güzel anlatan, amacımızın ne olduğunu gösteren Türkçe bir rehber var mı?
Score : 96
Merhabalar Miya-kun.

Öncelikle oyunda görev bulunmakta. Şehir merkezlerinde yer alan npclerden görev alabilirsiniz. Aldığınız görevleri Q tuşuna basarak görebilirsiniz. Compass yaptığınız görevler nereye gideceğinizi size göstercektir.

Oyundaki diğer haritalara geçmeden evvel, ilk şehirdeki görevleri tamamlayarak bölgenizi seçmeniz daha isabetli olur.

Bölgenizi seçtikten sonra diğer haritaya (seçtiğiniz tarafa göre) gidebilirsiniz. Diğer haritalarda oynayabilmeniz için subscription üye olmanız gerekmektedir.

Saygılarımla.
facesi olan beni eklesin murat bağcı lol daki yasuonun kostüme benzer bir fotosu var haberleşip oynarız
-
Score : 586
Remington'dayım, en çok oynadığım char Tirra, 111 level Xelor. Yardıma ihtiyacınız olursa canınız sıkılırsa falan mesaj atabilirsiniz, genelde akşama doğru oyunda oluyorum.
Score : 4
Anka453x|2014-05-29 11:57:43
Remington'dayım, en çok oynadığım char Tirra, 111 level Xelor. Yardıma ihtiyacınız olursa canınız sıkılırsa falan mesaj atabilirsiniz, genelde akşama doğru oyunda oluyorum.

ben varım ama seni friend listesine nedense ekliyemiyorum wakfu pek oynamadım desem yeridir

daha çok dofus oynamışlığım var
Ben online değilken eklersen olmuyor, o sırada oyunda olmam lazım ekleyebilmen için
Score : 4
Anka453x|2014-06-04 05:33:29
Ben online değilken eklersen olmuyor, o sırada oyunda olmam lazım ekleyebilmen için

facebook tan ekle beni oyuna girdiğin zaman haber verirmisin

TC Enis Can
Score : 35
Nick: Lord Of The Chest. oyunda olanlar eklesin ben online iken.Mansat muhabbet olsun, miner kasarken sıkılıyorum biggrin 
oyun free to play oldu oynayan var mı bi de nasıl kalıcı arkadaş olunuyo hep online iken istek gönderip mi arkadaş olcaz oynamaya çalışıyorum (trollüyorum) türk olursa iyi olur çünkü grup görevi var dungeon'a gircem anlaşamıyoz adam bulamıyom sıkılıyom bi de ben bu oyunu 3 senedir oynuyorum ama hala tam bilmiyorum bana öğretebilecek biri olursa oyunda sevinirim
oynuyanlar eklesin beni birlikte dungeona filan gireriz
phonix453|2014-08-12 15:03:45
oynuyanlar eklesin beni birlikte dungeona filan gireriz
Ahaha güzel isim.
remington'da oynayanlar varsa nick:seiraa
Score : 42
Selam,

Kimseler var mı? Remington sunucusundayım.

Nick: Khrallin
Ben de dofus adlı oyundan geldim buraya Frostwaffles ve Mucahid adlı 2 karakterim var şuan ama hala hangi class ile oynayacağıma karar veremedim
Score : 118
Frostwaffles|2014-12-14 14:58:12
Ben de dofus adlı oyundan geldim buraya Frostwaffles ve Mucahid adlı 2 karakterim var şuan ama hala hangi class ile oynayacağıma karar veremedim
Oyun hakkında sorun ve soruların için Lord Of The Chest ve ya Flame Sniper a PM atarak çözebilirsin.
Respond to this thread