FR EN ES PT
Browse forums
Score : 652

[Turkish] Türk olan varmi?

By May 06, 2011, 10:15:38
Türk olan varsa buraya yazsin guild kuruldu - Oyunda bulursunuz ben! " Turkey " diye
Reactions 74
Score : 432
ben oynuyorum oyundaki adım Ferishtah
Score : 2
Merhaba ben yeni başladım ama servere giremiyorum sizdede aynı problem varmı
4 kişi başladık 3-4 gündür oynuyoruz.
Score : 652
adlarınız nedir yazın oyundakı adım Firelogoy
Score : 6
Bende bugün başladım adım Mimic bi şekilde buluşsakk
Score : 4
bende oyundayım adım ByRameon eklerseniz çok olmasada yardımda bulunmaya çalışırım . Guilde'de girebilirim
Score : 3
Merhaba Bende 1 haftadır oynuorum siiznle oynamak isterim smile Bu arada 6 karakter gözükmüo yani açılmıo yok bir bilgisi olan varmı ?
Feca panda osa rogue masqueraider ve sram...
Henüz gelmediklerinden dolayı o 6 karakter yok smile 
Score : 107
hangi serverdasınız arkadaşlar ?
Su oyunda bi bulusalım arkadaslar herkes nickini ve serverini yazsın oyundan konusalım . Ben Tiva serverindeyim oyundaki nickim Yeniceritr
remington Sin Stabilize
Score : 107
raziell tiva
gardaaslar su profesyoneller hakkında bırı bana yardımcı olsun bı turlu bısey olamadım
bigfish benim karakterin adıda smile 

bigfish benim karakterin adıda smile

ya ben size neden mesaj gönderemiyorum biggrin

ya ben size neden mesaj gönderemiyorum biggrin

ha arkadaşlar birde ne sıklıkla online oldunuzu söylerseniz birbirimize ulaşmak daha kolay olur
Score : 38
Waktr national serverdayım ccc
Arkadaşlar bende oynuyorum 19 lvl Cra'm var aslında bircok carım var ama onu kullanıyorum türkler için bir guild actım beni ekleyin ordan sizi guilde eklerim

Guild ismi:Ottomans (asla değişmez ne dofusta ne wakfuda nede baska bi oyunda olmazsa olmazlardandır biggrin)
Benim ismim:Soulofbow

Ekleyin eyleniriz oynarız beraber türk arıyorum kac gündür ^^

Online olma saatleri:Genelde her gün oyunda oluyorum sabaha kadar yani rahatca bulursunuz ha olmassam polise haber verin biggrin 

dofscu|2011-08-02 17:23:23
gardaaslar su profesyoneller hakkında bırı bana yardımcı olsun bı turlu bısey olamadım
Kardeşim onlar astrubda yani aşşağıdaki şehir bir devletmidir ırkmıdır herneyse (bonta veya amaknian) sectikten sonra onların asıl maplarıne git orda m ye tıklayınca haritada yıldız şeklinde o ırkın NPC leri vardır üzerine geldiğinde sana hangi profession'u ögretebileceği yazar istediğin profession'u veren adamın yanına git sonra konuşup ögren bu kadar biggrin 
Score : 38
eyvallah kardesım saol daha onceden cozmustum ama benden sonrakılere bı yol olur bu arada oyundakı adın ne dıger arkadasların nıcklerını arattımda hepsı cevrım dısı ya :S
Score : 5
hala oynayan vamrı arkadaşlar varsa int serverdayım

nick : zeythh
Score : 80
International serverdayım.. Nickname = Xiopa, Kanfi
Genelde sürekli online'ım..
Respond to this thread