FR EN ES PT
Browse forums
Score : 163

[Polish] Dla polskojęzycznych graczy

By siedem January 17, 2011, 13:44:17
Reactions 457
Score : 2
Siemano. Wczoraj zacząłem grać w wakfu, kilka lat temu miałem dłuszą styczność z dofusem i mam pytanie czy tu tez gracz f2p ma dostep do 2% gry? Proszę o kontakt w grze pod nick Yszty
0
Witam serdecznie. Mam przyjemność zaprosić do polskiej gildii Tawerna na serwerze Remington. Jeśli ktoś chciałby zasiąść przy kuflu piwa z miłą gromadką znajomych to proszę pisać do : Dusigrosz, Blajzia, Bleezia, Chefren , Ramsses.
0
Score : 1254
Zapraszam wszystkich do gildii Brotherhood OF Steel, istniejemy od Premiery Wakfu .
O przyjęcie pisać do Katanie,Wraith,CykCyk,Ognik,Iray,Mattus,Fal,Schizophrenia .
ogólnie do kadego członka mozecie pisać ; D
0
Czy ktoś z rodaków jeszcze gra w Wakfu?
0
Score : 76
Witam wszystkich nie moge wogle sie zalogowac bo pisze mi nie wlasciwa wersja bardzo prosze o pomoc juz chyba 100 razy to instaluje i wogle wczoraj dzialalo normalnie a dzis nie moge grac sciagam z glownej strony i nic. Jesli ktos moze to niech swoja wersje zainstalowana spakuje i wstawi na jakis hosting
1
Siemka, jestem nowy w Wakfu, właśnie ściąga mi sie gra. Mam kilka pytań, jezeli jest tu ktokolwiek to proszę sie odezwać tongue 
0
archaniol99999|2013-10-08 13:36:07
Witam wszystkich nie moge wogle sie zalogowac bo pisze mi nie wlasciwa wersja bardzo prosze o pomoc juz chyba 100 razy to instaluje i wogle wczoraj dzialalo normalnie a dzis nie moge grac sciagam z glownej strony i nic. Jesli ktos moze to niech swoja wersje zainstalowana spakuje i wstawi na jakis hosting
Mam własnie ten sam problem , wczoraj grałem normalnie a dzisiaj mi wyskakuje ze mam złą wersje omg ;(

HELP ??? ;(
0
Score : 17
Siemka wink Mam jeden wielki problem z Misją " Follow The Patch" Wiem ze misja jest strasznie banalna i wiem ze chodzi o wybranie miasta ale mam z tym problem poniewaz juz wczesniej wybralem miasto i nie wiem co mam zrobic sad Jakas pomoc od doświadczonych graczy ? W razie potrzeby tu podaję Skype : thepiachu555 
1
Score : 3
Witam !

Mam pytanie co do subskrypcji WAKFU.

Mianowicie. Tydzień gry można wykupić jedynie za te 1400 tych orginów (czy jak to się tam zwie) które są na stronie podane ?
Wiem iż za Dofusa była opcja zapłacić sms te 7 zł z groszami. Ale na stronie widzę jedynie ofertę kupna 800 tych pkt za 10 zł albo 1200 pkt za 12,30 PLN.
Czyli wychodzi na to ze za tydzień będę musiał zapłacić 12,30 zł + 10 zł żeby mieć te 1400 pkt na tydzień gry ? trochę to głupie zważywszy ze miesiąc kosztuje 6 euro.

Mógłby mi ktoś to wyjaśnić ?

Proszę o szybką odpowiedź i pozdrawiam.
0
Witam może mi ktoś powiedzieć o co chodzi z tym MULTIMAN!?
0
Score : 4
Mam problem z Misją " Follow The Patch". Prosił bym o nakierowanie mnie na właściwy tor(czyli co, jak i gdzie)
0
Score : 3
Czuję ze nie prędko jakiś doświadczony gracz tutaj nam udzieli odpowiedzi biggrin 
0
Score : 1407
Gezald|2013-12-10 23:39:32
Czuję ze nie prędko jakiś doświadczony gracz tutaj nam udzieli odpowiedzi biggrin
Jak kupisz nadwyzkę ogrinów to przeciez nic ci sie nie stanie, bedzie do wykorzystania na następny tydzień. A ze cena z dupy to nic nie poradzisz. Ankama, jak większość zachodnich firm, jest za tępa zeby ogarnąć róznicę w sile nabywczej pieniądza, więc przelicznik ma z kosmosu.
Z innych mozliwosci to masz chyba tylko płacenie kartą za p2p, bez pośrednictwa ogrinów, ale nie wiem czy w Polsce mozna tak 1 tydzień kupić.
0
Siemka. Zacząłem niedawno, mam pytanie czy mozna gdzies sprzedac smieci z potworkow?
0
Score : 942
Tylko na tablicy w tej grze nie ma NPC którzy to od ciebie kupią.
0
Ok a jak skasować złapanego peta u Osmodasa?
0
Mam 1 pytanie jak mogę zdobyć peta (zwierzaka) happy 
0
Wydropić (Np Cat Dungeon od 10lvl) lub kupić w IS/Aukcja
0
Poszukuje Gildi
serwer: remington
nick: Sarine
clasa: cra
lvl: aktualnie 48
0
Witam, mam zamiar powrócić do Wakfu po długiej przerwie i stąd pytanie czy znajdzie się jakaś gildia z ciepła przyjazną atmosferą, która przyjmie mnie do swojego grona? Widzę wiele zmian w grze i duo nowości z którymi się troszeczkę pogubiłem. ;] 
0
Respond to this thread