FR EN ES PT
Browse forums

Polska Gildia - Brotherhood Of Steel

By Batmanoman January 18, 2013, 14:02:43
Reactions 90
ogólnie to ogriny podrozały i zarabiam na dofusie ile się da .
p2p na tydzień teraz kosztuje jakies 420 kk e.e
Screeny mozna tez wrzucać do naszej grupy na FB

Click here

Hitsugar

Pan Hitsugar
Większosć screenów leci poprzez grupę FB ; d

Cześć.
Istniejecie jeszcze? Od kilku dni próbuję Was złapać, ale z marnym rezultatem.
Przecież Shik 24 H na dobę stoi na 5 th bond, jak go nie można spotkać :O ?
ale ja jestem wszędzie : D
Witam. Czy rekrutacja wciąz jest otwarta? Jeśli tak to do kogo mogę pisać ?smile
Jest otwarta i pisz do byle kogo kazdy ma prawo inva
Hejka. smile Tak więc zacząłem grać jakiś czas temu kilka leveli wbiłem ale jak to w mmo bywa samotna gra zaczęła się robić nudna, tak więc zacząłem szukać gildi, z wyborem problemu nie miałem, bo w Polsce chyba jesteście tylko wy tongue Ale tak się składa ze moja postać jest zarejestrowana w Sufoki (czy jakoś tak się to pisze ). Tak więc nie wiem czy gra nią z wami będzie miała sens, czy robić sobie nową postać na Bonte ?
savada|2013-12-25 22:02:14Hejka. smile Tak więc zacząłem grać jakiś czas temu kilka leveli wbiłem ale jak to w mmo bywa samotna gra zaczęła się robić nudna, tak więc zacząłem szukać gildi, z wyborem problemu nie miałem, bo w Polsce chyba jesteście tylko wy tongue Ale tak się składa ze moja postać jest zarejestrowana w Sufoki (czy jakoś tak się to pisze ). Tak więc nie wiem czy gra nią z wami będzie miała sens, czy robić sobie nową postać na Bonte ?
Jak ci sie chce robic nowego chłopka to ok, ale tragedii z sufo nie będzie, poza tym zawsze mozna zmienić nację jakby co.
Kiedyś już grałam w Wakfu i po długiej przerwie postanowiłam wrócić. Obecnie jestem Eniripsą na levelu 8 w Asturb. Dopuki nie dobije do 20, nie zamierzam brać płatnego konta. Lecz mimo to, może jednak się wam na coś przydam? Imię mojej postaci to Renfrii
Przydatność nie jest kryterium u nas, dołączyć mozesz zawsze. Na Twoim lvl to raczej gildia jest przydatna Tobie.
Zagadaj do kogokolwiek z listy podanej w którymś z początkowych postów na tym forum.
Witam

Szukam polskiej gildii, która wspiera początkujących(zacząłem grać w Wakfu parę dni temu). Próbowałem się z Wami skontaktować, lecz niestety bez rezultatu. Chciałem dowiedzieć się szczegółów nt Brotherhood Of Steel, czy macie zaplecze pomagające newbie, w postaci wiedzy i wspólnego expienia.

Ode mnie oferuję gildii regularną grę i lojalność. W chwili gdy będę sam w stanie pomagać nowym, odwdzięczę się tym samym.
Czego wymagam? Zorganizowanej atmosfery. Na początek pomocy w postaci wymiany informacji gdy zajdzie potrzeba oraz wspólnego expienia. Nie wiem jak to się odbywa w Wakfu, ale prawdopodobnie grupy osób o podobnym levelu(w chwili gdy piszę posta mam 24 lvl).
Miałem styczność z Dofusem parę lat temu, więc znam podstawy Walki oraz crafcenia, wiec nie będę zawracał gitary z kazdym drobiazgiem. Potrafię się dostosować do potrzeb gildii, ale nie znoszę stagnacji.

Ze względu na pracę jestem dostępny w tygodniu najczęściej po 18. W weekendy mam nieco więcej czasu.

Jeśli ktoś dotarł do końca postu, gratuluję cierpliwości smile Mój nick w grze Grimur. Jeśli szukacie nowych początkujących proszę o kontakt.

Pozdrawiam
UWAGA
Jako ze mamy w gildii problem z duzą ilością nieaktywnych kont, w przyszły weekend przeprowadzone zostanie masowe wywalanie. W celu umozliwienia odróznienia graczy aktywnych od nieaktywnych (ćwoki z ankama nie umieścili info z ostatnim logowaniem danego członka), proszę wszystkich grających o zmianę gildiowego avatarka na ten umieszczony w prawym górnym rogu tabelki z avatarami (skwaszona twarz z bąbelkami).

Wybrałem ten av poniewaz ma go w tej chwili najmniej postaci.

Za tydzień od daty tego postu wyrzucone z gildii zostana wszystkie postacie bez zmienionego avatara, więc pamiętajcie aby zmienić równiez altom.

Edit
Jak ktoś wyleci, bo akurat w tym tygodniu nie logował, to zagadajcie do kogoś z gildii, zostaniecie przyjęci z powrotem.
mam pytanie jak zrobić zeby wakfu mi dzialalo bo wyskakuje mi bład :

Unable to access the update server. Please check your Internet connection. - [Error 36]

a mam polaczenie z internetem

prosilbym o odpowiedz (plisssssss)
Sprawdź czy firewall albo antywirus jakiś nie blokuje wakfu dostępu do neta. Jak to nie pomoze, to nie wiem. Oddeleguję tu gildiowego informatyka XD.
Respond to this thread