By continuing to browse this website or by clicking on the X, you consent to the use of cookies that enable us to collect site-visit statistics and offer you videos, share buttons, personalized ads, and a chat feature. Learn more and set cookie preferences X

FR EN ES PT
Browse forums 
Ankama Trackers
Score : 83

[Türkiye] Topluluk

By onurkaya January 11, 2013, 22:49:16

Arkadaşlar yaklaşık 3 ay wakfu oynadım 5 senelikte bir dofus geçmişim var wakfuyu bırakma nedenim HİÇ Türk oyuncu olmaması oysa ki oyun inanılmaz zevkli yeni bir guild yapılanması düşünüyorum gerçekten p2p olarak oynıcak arkadaşlar varsa elimden geldi kadar yardımcı olurum 55 lvl ıop um var bu başlık altında buluşalım.

Görüşmek Üzere

0
Reactions 23
Score : 2

Bende 20 lvl iopum smile istersen bende katılabilirim arkadaş ekle beni
oyundaki ismim
Passolini

0

Ben Bu gün bütün gün açığım ismim God Of The Vikings Ekle beni

0
Click here
Bu grup altında buluşalım tanıdıklarınız varsa onlarıda başlatın biraz bu oyunda Türklerin sözü geçsin artık biggrin
0
Score : 20

Merhaba bende varım biggrin inan çok katılıyorum 3 aydır char açıyorum kasıyorum tek başıma sıkılıyorum siliyorum çharı oyunu bırakıyorum tekrar başlıyorum düzenli olarak böle rutinleşti artık çok sevindim sizi gördüğüme şükürler olsun biggrin Oyundaki İsmin Emre Öztürk sadida kasıyorum en baştan bugün bi +20 yaparım yarına 4 tane sınavım var ondan sonra bitiyor sınavlar rahatım ama her türlü her gün girerim biggrin 

onurkaya mı :O bana sakın dofusda ki Laz-Tr nin sahibiydim deme :O onunda id falan o şekildeydi :O
onurkaya1

Allah canını Almasın muratcan biggrin Sen misin la o gurup'da Muratcan Topal kurdu diyor biggrin 

0

Benim tabi amk, niye sildin lan biggrin

0

neyi sildim ? biggrin
Dofus'a noldu neler yaptın biggrin anlat bakayım online olduğunda yaz habire bakıyorum buraya konuşalım hemen biggrin 

0
Score : 3

remingtondayım ve otun turkler olamdan yanlız ve sıkıcı hala oynuyormusunuz ?

0
Score : 17

selam, hala oynayan var mı ? oyun adım da enphyr.

0

tabi ki God Of The Viking ismim ekleyin

0

Benimde Emre god of vikingle yakın arkadaşız biz birbirimizle burda tesadüfen karşılaşınca daha bakmadın foruma unutmuşuz biggrin Mesajınızı bekliyoruz bakarsınız inşallah foruma smile)

oyundaki ismim de Plour 77 lvl Osamodasım var

0
Score : 328

sende mesajı attın kardeş dahada hiç girmiyosun !

0
Score : 753

Selam, ben Londra'da yasiyorum, Turkcem biraz zayif ama oynamak isterseniz beni arkadas listenize ekliyebilirsiniz. smile 

0
Score : 39

bende türküm wakfu mu geleyim dofus mu? dofus solar 26 lvl iop var

0
Score : -18

remingtonda 37 lvl enum var, id: Zapata

0
Score : 39

beyler saatler tutmuyo anlaşılan bana burdan ulaşın facebook linkim :Click here

mesaj atın ona göre kabul ederim isteği bu gün saat gece 3 e 4 kadar acigim

0
Score : 328
Click here
arkadaşlar bu gruba üye olun daha rahat buluşuruz
0
Score : 26

merhaba arkadaşlar hala oynayanınız varsa guildim var şuan ama elimden gelirse yardım etmek isterim. genelde aktif olan Zos nickli 92 osa. görüşmek üzere. ( yeni denemek isteyenler olursa fire summoner osa - fire sac - water sram için tavsiyede bulunabilirim )

0

Baylar, oyundaki ismim Tihulu. Yeni sayılırım, ekleyip yardımcı olacaklara teşekkürler.

0
Score : 3

Beyler hala oynayan varsa bende gelebilirim wakfu gerçekten zevkli bir oyun ama çok online yok insanın canı sıkılıyor

0
Respond to this thread