By continuing to browse this website or by clicking on the X, you consent to the use of cookies that enable us to collect site-visit statistics and offer you videos, share buttons, personalized ads, and a chat feature. Learn more and set cookie preferences X

FR EN ES PT
Browse forums 
Score : 655

POLSKA GILDIA WAKFU REMINGTON

By AtaruMiku - MEMBER - March 19, 2017, 13:32:33

Najlepsza gildia na serwerze Remington w grze Wakfu:
Polska Gildia Brotherhood Of Steel

Witam. Chciałbym zaprosić wszystkich polskich graczy do gildii Brotherhood Of Steel.

-Najbardziej znana, rozwinięta i najsilniejsza polska gildia w świecie Wakfu.
-Nazwa inspirowana inną grą... zgadnijcie jaką

-Samą grę Wakfu znacie z choćby z świetnego serialu animowanego.
-Gildia istnieje od oficjalnej premiery Wakfu, czyli od powstania serwera Remington i wielu z nas bawiło się jeszcze podczas beta testów. Posiadamy również wielu graczy jeszcze znanych z ery Dofusa.

Jesteśmy znani i szanowani na serwerze ze względu na wkład w porządek i Bontariański rząd, oraz dzięki osiągnięciom indywidualnych graczy reprezentujących elitę gildii.

Gildia została założona przez trzech dobrych znajomych którzy grali wspólnie jeszcze w Dofusa na serwerze Rosal, a aktualnie tworzona jest przez wielu ludzi:

-Lider - Koteczka
-Zastepcy - Uri Boyka , Ognik , Gracja, Airster, Astorius, Draclu, SledzOsa, Skullei, Edeldreda, Astorius
-Elita - Phiw Sadomaso, Chlebek, Shaykka, Vitaminek, Plomienzycia, Lady Percylia, Livieer, Misphe, Polska

Oto osoby z którymi mozemy sie kontaktować w sprawie doaczenia do gildi.

Gildia ma na celu zrzeszania Graczy z Polski. Ogolnie przyjmujemy kazdego chetnego do wspólnej zabawy bez wzgledu na LV.

Wymogi  nasze: Dobrze sie bawić i dbać o fajna atmosfere w gildi biggrin

Chcesz wiedzieć wiecej?

wakfubos.fora.pl

0
Reactions 28

Aktualizacja kontaktowa :

Lider - Koteczka
-Zastepcy - Uri Boyka , Ognik , Airster, Astorius, Draclu, SledzOsa, Edeldreda, Astorius
-INKWIZYCJA - Lady Percylia, Czarny Smok , Dawis.
-Elita - Phiw Sadomaso, Chlebek, Shaykka, Vitaminek, Plomienzycia, Livieer, Misphe, Polska

0
Score : 182

Aktualizacja kontaktowa :

Lider - Koteczka
-Zastepcy - Uri Boyka ,Norage, Jasse Pinkman, Ognik , Airster, Astorius, Draclu, SledzOsa, Edeldreda,
-INKWIZYCJA - Lady Percylia, Czarny-Smok , Dawis. 
-Elita - Phiw Sadomaso, Chlebek, Shaykka, Vitaminek, Livieer, Polska, Hunta, Myszol

Można również próbować kontaktu z:
Blaszany Dzwoneczek, Kotka Psotka (alty Lidera)
Miria-Killian, Dragel, Xilian (moje alty)

0
Score : 5566

Up^

Gildia żyje i ma się bardzo dobrze, wszystkich zainteresowanych polaków zapraszamy!

Kontakt:
Lider - Koteczka
-Zastepcy - Uri Boyka ,Norage, Jasse Pinkman, Ognik , Airster, Astorius, Draclu, SledzOsa, Edeldreda,
-INKWIZYCJA - Lady Percylia, Czarny-Smok , Dawis. 
-Elita - Phiw Sadomaso, Chlebek, Shaykka, Vitaminek, Livieer, Polska, Hunta, Myszol

0
Score : 25104

Siemka!

Tu Nerida.
Jak jest u was z lvlami? Wszyscy juz na 200 lvlu czy macie jakiś nowicjuszy?
Obecnie gram na servie Phaeris ale mam też kilka postaci w Remington, tyle że na niższym poziomie.
Server merge jeszcze długo nie będzie, i tak się zastanawiam czy warto by te Remingtonowe postaci podciągnąć w lvlach (lub zacząć nową postać?). Tyle, że samemu to nudno, no i wolno jeśli nie jest się DD tylko support.

Phaeris umiera powolną śmiercią i coraz więcej osób przestaje grać lub gra samemu ze sobą (heroes).
Przez to przestałem grać pół roku temu bo nie miałem za bardzo z kim.
Jeśli chodzi o znajomość content'u to praktycznie do Moon Island wiem co i jak (łącznie z arch bossami, ale nie miałem przyjemności nawet wypróbowac UB Moon i wyższych).
Nie zamierzam kupować hero slotów ( nie przeszkadza mi czekanie na moją turę). Subskrypcji też raczej nie kupię, chyba że zacznę dobrze zarabiać a Wakfu stanie się grą wartą zainwestowania. Puki co mam inne priorytety. Wiele klas według mnie wymaga revampów, ale widząć, że zmieniają Enutrofa mam nadzieje na "lepsze jutro".

Stąd też zastanawiam się czy jakbym wrócił do gry, na server Remington czy znalazłoby się u was dla mnie miejsce. A jeśli tak to czy zmuszony byłbym grindować solo do 180+?
W Phaeris mam postać 198 lvl Sadida. Nie ukrywam, że wizja przyszłości w której miałbym od nowa zbierać cały set jest demotywująca, dlatego potrzebowałbym wsparcia w dungach.

p.s. Chyba kiedyś spotkałem Koteczke bo nick kojarze ale to było chyba z 3 lata temu jeszcze zanim przerzuciłem sie na Phaeris. 

0

Hej Neri!

Gildia może pochwalić się szerokim zakresem levelowym, mamy u nas solidne składy na end-game content ale także na prawdę wiele regularnie grających grupek graczy na poziomach niższych. Jedyne co pozostaje to przełamać barierę milczenia i popisać do kilku ludzi na Twoim lvl-capie i umówić się na wspólne granie, pomogą Ci w tym na pewno Discord i Facebook naszej gildii. Na dodatek Gildia jest w stanie ze spokojem zapewnić Ci ekwipunek do ~140 poziomu.

Jak zawsze smutno mi na wiadomości o kiepskiej sytuacji na innych serwerach, i ja także czekam na marge jako że jest to jedyna nadzieja dla ludzi którzy chcą po prostu cieszyć się grą. Subskrybcja czy hero nie są wymagane, wszystko zależy od Ciebie, są to usprawniające proces levelowania rzeczy jak i ułatwiające znalezienie pełnego składu na duny ale nie ma strachu i bez nich da się żyć. Sam grałem bez subskrypcji do 190 lvl a kupiłem tylko dlatego że wyszedł nowy kontent na Zinit.
Ankama podejmuje ostatnimi czasy kroki by gra stała się lepsza więc i ja wierze w lepsze jutro c;

Czy warto? Jeśli lubisz grę i chcesz grać na bardziej zaludnionym serwerze żeby zdecydowanie zwiększyć szanse grania z kimś innym, to zapraszam bardzo. Tak jak mówiłem w Gildii można znaleźć graczy na na prawdę dużej rozpiętości leveli więc warto spróbować, tak przynajmniej myślę c;

Koteczka gra już od dawna więc bardzo prawdopodobne że spotkałeś go na szlaku przygody ;P
Swoją drogą nadal jest liderem BoS'a.

Zastanów się, podejmij decyzje, ale wiedz że zapraszamy każdego gracza z polski który szuka dla siebie miejsca c;

Pozdrawiam,
Percy

0
Score : 592

Strasznie formalne to zaproszenie tongue

0
Score : 1

*gasp* !!! Wciąż zapraszacie do gildi? biggrin Bo troche nudno mi się samej gra :S 
(co prawda wchodze mega rzadko żeby pomordować potworki i posadzić drzewka ale mam nadzieje ze to nie przeszkdza)

0

Gramy gramy, zapraszamy do Bos'a! Nawet jak rzadko wpadasz. Możesz spróbować złapać nas online wyżej masz nicki osob do których można się zgłaszać

0
Score : 189

Z tą wspólną zabawą to nie przesadzajcie wink swego czasu byłem w BoS. Gracie głównie między sobą.

-1

Przykro mi jeżeli odczułeś osamotnienie, jednak nie mogę się zgodzić. Pomagamy sobie nawzajem w gildii i to bardzo dużo. Jesteśmy w bardzo dużym przedziale lvl i nie raz jako end-game gracze cofamy się żeby pomagać innym. Jednak nie zawsze można oczekiwać że to będzie pomoc 24h, musisz pamiętać że gramy razem ale dla siebie, co znaczy że każdy logując do gry chce spełnić swoje cele na liście oraz poświęcić czas na granie  z całą gildią i pomaganie. Ja jako wieloletni gracz na max poziomie zawsze jestem gotowy odpowiedzieć na czacie na wszystkie pytania, i gdy wykonam już cele na dany dzień nie szczędzę reszty czasu i gram z gildiom. Po za tym w gildii o tak szerokim rozszczepie lvl łatwo trafić na kogoś w Twoim zasięgu lvl żeby bawić się razem, wystarczy tylko wyjść z inicjatywą c;

P.S No gramy między sobą, jesteśmy gildią więc gramy ze swoimi graczami, to chyba dobra rzecz tongue
Chyba że chodzi Ci o brak integracji z innymi gildiami a to się diametralnie zmieniło i ja sam jestem bardzo aktywnym uczestnikiem akcji między gildiami c;

Miłego Dnia,
Percy

2

Witam serdecznie,
gracie może jeszcze? Trafiłem na grę przed tygodniem i szukam kogoś kto mógłby wytłumaczyć mi system gry i doradzić w wyborze postaci.
Pozdrawiam

0

Gramy, jest nas sporo, i znajdziemy dla Ciebie miejsce ^^
Postaramy się odpowiedzieć również na tak dużo pytań jak będzie trzeba tongue
Spróbuj pisać pw w grze do wyżej wymienionych ludzi z możliwością dodania do Gildii c;

0

Małe przypomnienie o nas, żyjemy mamy się dobrze i zapraszamy chętnych!

Pozdrawiam,
Percy

0

Witam, teraz ja robię małe przypomnienie, tak BoS żyje, gracze żyją i zapraszają chętnych ^^ nieważne czy gracz niczym no-life 48h na dobe czy logujesz rzadziej, w BoS znajdziesz swoje miejsce ^^

Lista kontaktowa :

Lider - Koteczka
-INKWIZYCJA - Lady Percylia, Czarny-Smok , Kitsukyo
-Elita - Phiw Sadomaso, Chlebek, Shaykka, Vitaminek, Livieer, Polska, Hunta, Myszol, Zazzi, MalyAdik

Można również próbować kontaktu z:
Blaszany Dzwoneczek, Kotka Psotka (alty Lidera)
Miria-Killian, Dragel, Xilian (moje alty)

0
Score : 18

Hej, od paru dni próbuję kogoś złapać online ale mi nie idzie - obecnie mam Enu na 7x i Cre 5x oba konta z boosterem na miesiąc. Jeśli ktoś będzie tak miły to możecie dodać: Oul albo Lethaleash

1

Mam pytanie dotyczące nacji, czy w jednej gildii mogą być osoby z różnych nacji czy wszyscy muszą pochodzić z tej samej? smile

Kurczę, nie mogę zdecydować się kim grać, i czy jest z wami inny kontakt niż in game? bo osobiście nie za bardzo kminie ten system komunikacji w Wakfu

0

Witam, po update nacja nie ma wpływu na wybór gildii  ;-) poza tym BoS od zawsze był tolerancyjny pod tym względem, przyjmujemy każdego ^^

0
Score : 2

Witam. Mam pytanie ponieważ właśnie zaczęłam. Czy gildia jest dalej aktywna?

WilkuPLsjz|2018-03-21 12:23:01
Oczywiście, cały czas żyjemy i mamy się dobrze, serdecznie zapraszamy ^^ listę kontaktów masz wyżej ^^ Osobiście na grze będę maksymalnie po 18 być może szybciej, więc Czarny-Smok będzie online ;-)

Jeszcze tylko jedno małe pytanko. Rosal jeśli kojarzę to był serwer z dofusa. Stare czasy.  Mało pamiętam biggrin Na jakim serwerze jesteście w wakfu? Bo albo nie ma informacji albo ja jestem ślepa "-.-.  Swoją postać stworzyłam na Remington International. Wybaczcie ten spam biggrin
0

Oczywiście, cały czas żyjemy i mamy się dobrze, serdecznie zapraszamy ^^ listę kontaktów masz wyżej ^^ Osobiście na grze będę maksymalnie po 18 być może szybciej, więc Czarny-Smok będzie online ;-)

0
Score : 4

Witam
Netflix odpalil serial animowany, wiec pewnie sporo Polakow tak jak ja, szukajac po sieci czy nie ma gry o takim tytule trafilo lub trafi jeszcze do tego mmo. Sporo pewnie odpadnie z powodu braku polskiej wersji jezykowej oraz solucji w tymze jezyku.
Moze nawet slyszalam o tej grze te 5-6 lat temu jak szukalam czegos diablopodobnego do popykania, ale pewnie brak wlasnie polskiego oraz turowosc mnie nie zainteresowaly (Dofusa znalam, ale nie odpowiadal mi juz nadto przesadna slodkoscia). 
Teraz po serialu jakos tak zachcialo mi pobawic w swiecie z taka mila, ciepla grafika i animacja.
Ale oczywiscie co to za gra w mmo bez gildii i bez grania z w grupach.
Granie w mmo nie jest mi obce, bo siedzialam po ponad pol dekady w DSO, margo, wow, czy wlasnie Diablo, ale wiadomo kazda gra ma swoja nomenklature, nazewnictwo, sposoby efektywnego grania samemu i z ludzmi.

Ze dwa dni temu natknelam sie w miescie na Koteczke (w stroju takim egipskim), ale zanim zapytalam o cokolwiek, puff, znikla.
Nie wiem czy bala sie, ze ja zaczepie, taki nobek jak ja, czy moze to oznacza, ze macie dosc nowych w klanie tongue

Jestem dorosla, ba, pewnie dla wielu stara ramola, grywam dla przyjemnosci, nie jaram sie i nie angazuje w przesadne analizowanie mechanik gier i poprawnosci sposobu grania pod katem statystyk, ale mam fiola na pukcie questow, grindowania i powtarzalnych czynnosci. Grywam glownie w nocy lub wieczorem.
Nie sepie o pomoc we wszystkim, ale milo by bylo moc isc na jakas wspolna farme czy pobic bosa czy porobic szybciej jakis event. Chociaz lubie tez grac sama, ze wzgledu na to, ze nie potrafia za dlugo grac czyms tempem, czy na akord, no i nie zawsze moge siedziec non stop przed ekranem, nawet jezeli swiece sie w grze.
Jezeli taka zgredka jak ja nie bedzie przeszkadzac, to chetnie sprobowalabym szczescia w polskiej gildii, a nie w anglo.

WilkuPLsjz|2018-04-21 21:45:21
Zapraszamy Cie serdecznie smile i zawsze śmiało pisz do osób wymienionych w kontakt liście smile a co do Koteczki, cóż nasz GM ma zawsze sporo na głowie xD. 

Jestem w grze. Wpisalam wszystkie osoby z podanych kontaktow do wyszukiwania - zadna nie jest online jak rozumiem, bo mam tylko czerwony komunikat.
Koteczka jest tylko on, ale zajeta, wiec raczej nic sie nie dowiem, a pisalam, zeby mi podac w takim razie nick kogos z kim moge pogadac, jezeli nie ma czasu...

Cos slabo z tym przyjmowaniem... Czekalam dwie godziny na jakas odpowiedz, a jedyne co dostalam, to to, ze osoba jest offline. Bylam w roznych gildiach i sama tez prowadzilam i jak ktos sie zglaszal w grze, to rozmawialam z nim, odsylalam do oficera albo pisalam kiedy bedzie mozna porozmawiac.

Hmm, jak na razie wychodzi na to, ze racje miala osoba, ktora byla w klanie...
Reklamujecie sie wszedzie po necie, zapewniacie o zywotnosci, a pewnie nie ma to z prawda wiele wspolnego...
Pewnie to taki sam polski klan, jak w innych grach gdzie koksy i znajomi krolika graja w piec osob i nikt nie ma dla nikogo czasu, zas nieznajomi sa unikani i olewani.
0

Zapraszamy Cie serdecznie smile i zawsze śmiało pisz do osób wymienionych w kontakt liście smile a co do Koteczki, cóż nasz GM ma zawsze sporo na głowie xD. 

0

POLSKA GILDIA WAKFU _ NADAL JSTESMY AKTYWNI 2018

KONTAKT - zalecam pisac w grze i oczywiście na serwerze remington.

Koteczka
Sledz- Osa
Kitsukyo
Czarny-Smok
Toxine
Dominiika

0
Score : 431

Po czternastej jestem często gęsto na pvp więc jakby Kitsukyo nie działało to można pisać na Utrapienie, albo Niebieski Kot~ :3

0

Up^

Gildia żyje i ma się dobrze, mamy w szeregach szeroki zakres graczy w dużym zakresie poziomów więc znajdziecie kogoś do gry. Przygotowaliśmy się na lato i zostało w gildii zwolnione trochę miejsca dla nowych graczy. Zapraszamy wszystkich polaków na serwer Remington w nasze szeregi.

Kontakt ingame:
-Koteczka
-Kitsukyo
-Czarny Smok
-Toxine
-Lady Percylia
-Dominiika
-Śledź-Osa

0
Respond to this thread