FR EN ES PT
Browse forums 
Ankama Trackers

Wakfu CZ/SK

By CleopatraDe - MEMBER - November 30, 2014, 00:30:22

Zdravím všechny,
mé jméno je Trish a ráda bych vám představila nově vznikající projekt, kterým je stránka pro českou a slovenskou komunitu hry Wakfu. Účelem webu je sjednotit komunitu, nabídnout novým hráčům kvalitní návody a pomoct těm, kteří anglicky moc neumí.

Momentálně toho na webu mnoho není, ale pomalu přibývají nové návody a samozřejmě i aktuální články o hře. K dispozici je také možnost přidat vlastní stránku s informacemi o guildě a nabídnout se tak ostatním hráčům. Do budoucna plánujeme například přidání jednoduchého fóra.

Pokud máte pocit, že častěji kontrolujete Facebook, může vám pomoct naše FB stránka. Najdete na ní odkazy na nejnovější příspěvky na webu a také nějaké malé bonusy.

0 -1
Reply
Reactions 4
Score : -3

Ahoj Trish

Určitě víš, že Wakfu hraje málo lidí. Tak proč rozdělovat naší už tak malou komunitu ještě na menší části? Už existuje server wakfu.cz, tak nějak nevidím důvod, proč tohle dělat.

0 0
Reply
Score : 216

wakfu.cz je POUZE pro členy guildy Dopijem a pudem. Můj web je pro celou komunitu.

V zásadě rozdíl je vidět na první pohled. Na mém webu publikujeme překlady článků z oficiálního webu, návody a nezaměřujeme i když máme vlastní guildu, je na webu pouze zmíněná. Wakfu.cz je web vytvořený pro již zmíněnou guildu, zaměřují se především na organizaci guildy a informování členů o tom, co jim nemohou jednoduše sdělit ve hře, protože toho je moc.

0 -3
Reply
Score : 71
CleopatraDe|2014-12-03 17:25:11
zaměřují se především na organizaci guildy

Zdravím všechny příznivce hry Wakfu.

Kbyby byl wakfu.cz jen pro členy guildy, byl by logicky přístup omezen přihlašovacími údaji. Každý kdo má oči vidí že web je tvořen hlavně návody a tipy pro hráče, které jsou veřejně přístupné. Dokonce i soutěže nikdy nebyly omezeny jen pro členy guildy.To že nesdílíme tvou vizi jak by tento web měl vypadat ještě neznamená, že není i pro vás a pro celou českou či slovenskou komunitu.

Pokud by se chtěl kdokoli podílet na stránkách wakfu.cz, byť třeba jen jedním příspěvkem, stačí napsat a můžeme se domluvit třeba i na dlouhodobé spolupráci.
1 0
Reply
Score : 216

Já jen opakuji, co mi bylo řečeno.

1 0
Reply
Respond to this thread