Back to www.wakfu.com

No flash

Forum

[Polish] Dla polskojęzycznych graczy
posté January 24, 2011, 12:28:57 | #21

Quote (irthiara @ 23 January 2011 12:48) *

to co ankama powiedziala zawsze mijalo sie z prawda

Nie no bez przesady! Nie zawsze tylko w 99%.
Ten 1 procent czasami się potwierdzał...

A co do pytania Hahacośtam:
Nie pobierzesz instalki Wakfu jeśli nie jesteś zapisany do Closed Bety. Nowych osób do CB Ankama nie przyjmuje.
Spróbuj dostać się do Bety NA - Click here
Albo poczekaj do kwietnia/maja, aż do wydania gry.

Featherless Piwi * Member Since 2011-01-24
posté January 24, 2011, 19:29:29 | #22
hej ja dopiero zaczne grac w wakfu ,grałam zato w dofusa ...... jak cos mam na imie Aneta i czy face to dobra postac . wgl. która jest najleprza

ej dziewczyno 31 będzie koniec testów beta to normalnie będzie można ściągać 

Narcissistic Larva * Member Since 2006-10-31
posté January 24, 2011, 21:28:33 | #23
31 to zaczynają się testy SE, testy Ankamy są już długo (3 czy 4 lata już??). Premiera i otwarcie dla wszystkich jest dopiero w kwietniu/maju jak mówiła Burekrusza. 

Postaci aktualnie jest aż dwie, w środe mniejmy nadzieje na 3. Iop teraz jest prawdziwym królem dżungli jeśli chodzi o MDPS, a Cra to RDPS. Feca, kiedy jeszcze była, była postacią cholernie taktyczną. Przynajmniej dla mnie. Ja wolałem Saciem pykać więc wiele nie powiem na temat Fecy. Dużo się teraz zmieniło, a jeszcze w grze jej nie widzielismy. Powiem tak, nie ma postaci najlepszej, są postacie trudniejsze (dla mnie Iop solo, Air Sram i Cra) i łatwiejsze (Osa) do prowadzenia, jedne są świetne w PvP (vide Water Sram lub Trap Sram, którego nienawidziłem) i w PvE (ja lubiłem mojego Fire Saca, pod Punishment, oraz widziałem co ludzie wyprawiali z Osą, niestety nie mam cierpliwości do grania trenerem Pokemon). Są jeszcze postacie typu support (właśnie Feca taką jest i Eni). Możliwości w tej grze jest bez liku więc to od ciebie zależy czy będziesz najlepsza. Życzę powodzenia i mam nadzieje na rychłe spotkanie w grze.

P.s. Burekrusza skąd wiesz jaka klasa będzie następna?? WW czy może forum francuskie?? Będziesz miła i zarzucisz linkiem?? Bedę wdzięczny.

posté January 25, 2011, 12:38:58 | #24

Quote (lemunus @ 24 January 2011 21:28) *
mówiła... miła...

Błędnie założyłeś, że skoro mam w aviku Iopkę to jestem płci żeńskiej. Spójrz na nicka: Burkiem nie nazwiesz suczki.

A co do tego skąd wiem, że kolejną klasą będzie Eni to Tot tak mówił. 

Co tydzień, w każdą środę dodawane będą nowe klasy. Tym razem będzie to Eni. Na jutro nie przewidują resetu postaci.
Oryginalny post tu: Click here

Narcissistic Larva * Member Since 2006-10-31
posté January 25, 2011, 21:14:33 | #25
Burek przepraszam. Pytanko, kto jutro pomoże ekspić Eni na leczonko? Przyda się mała pomoc, skoro o zadawaniu obrażeń moge zapomnieć.

posté January 25, 2011, 23:28:09 | #26
Sam będę expił Eni. 
W końcu Iop nie będzie tak łatwy do zabicia... heh

Całe szczęście, że można grać na dwa konta. 

posté January 26, 2011, 22:46:58 | #27
Wkurzyli mnie! Osłabili  Iop`s Wrath!. Fire Iop i tak jest najsłabszą postacią PVP.
PVE też grało się ciężko a teraz jeszcze to... eh... 

Czy ktoś wie jak starą postacią(obywatelem Amakny) dostać się na tereny Bonty?

Nun Shall Pass * Member Since 2008-01-09
posté February 04, 2011, 19:18:07 | #28
Witam

Po długiej przerwie wróciłem do Wakfu i widzę, że dużo się zmieniło. I to na lepsze!
Ekosystem świetny, skille świetne, robienie kamasów samemu- jak dla mnie genialne. Jestem naprawdę miło zaskoczony
Mam nadzieję, że tym razem Ankama rzeczywiście się za to weźmie, co tydzień będzie nowa postać i w końcu wyda tę grę.

Na razie mam mały poziom bo przez większość czasu zajmuję się ekosystemem Ale jakby ktoś chciał to gram eni, nick: Roku

PS: Ktoś wie co się stało z wakfu.pl? Stronka niby działa, ale forum już nie bardzo.

posté February 05, 2011, 17:30:00 | #29
Hej mam pytanko , gdzie moge zdeponowac itemy !:O jest tu cos jak warehouse czy bank zeby itemy schowac? bo poki co jestem ciagle przeladowany ... nick wakfu
Kamikoross (iop wind)

posté February 06, 2011, 19:49:14 | #30
Zazdroszcze wam ze mozecie grac w bete Ja probowalem sie dostac do inernational ale niestety nie dostalem zaproszenia. Moze znacie kogos kto ma dostep do bety a nie bardzo chce mu sie w to grac ? Chetnie bym mogl podexpic komus postac

@edit  A co do pytania o wakfu.pl, forum zostało wyłączone z powodu bardzo małej aktywnosci, poprostu nie oplacalo się go hostowac, jednak powróci prawdopodobnie gdy gra wejdzie w fazę open bety.

Reason for edit : edit
posté February 08, 2011, 12:45:33 | #31
A kiedy będize open beta? I czy mam szansę być na liście pierwszych 5000 osób o czym pisze na stronie francuskiej jeżeli zarejestrowałem się  w grudniu 2010?

posté February 09, 2011, 10:09:49 | #32
mamy pytanie czy ktos zajmowal sie wykonywaniem achievements'ów
jesli tak to mam kilka pytan zwiazanych z Beginer's Zone(Village):

Plants 10 seeds (skad brac zwykle 'seed' bo z kwiatkow mam kilka ale np 'thistle seed' a takie chyba nie dzialaja) 
Plants 10 monsters seeds (niby z potworkow sie zbiera te monster seeds ale sie nie zastanawialam jak to zrobic)

PUB znalazlam
ale juz  'Fire of love' nie, i cala liste w dol tez nie wiem jak zrobic

pomoze ktos ?
pozdrawiam Dara

edit: NIKT NIE WIE? NIKT NIE POMORZE ?
         jesli kogos interesuja wczesniejsze achievementsy to chetnie wyjasnie co i jak

posté February 10, 2011, 01:01:08 | #33
Witam, gram( z przerwami) od początku powstania Wakfu bety, kiedy istniała jedna wielka wyspa.

Narazie dobrze sa zbalansowane postacie i dobrze ze zrobili reset Ale by sie przydalo te 7 milionow kasy i kolekcja setow oraz wszystkie gemy
No i sam na 30-40 lvlu przechodzilem caly dung baranow oraz dung arakne

siedem, żeby dostac sie na bonte musisz zaplacic 10 kamas, najpierw idziesz na teren gdzie sa kopalnie i musisz wejsc do kopalni i isc caly czas na wschod czasami w doł , szukasz wyjscia.... tam znajdziesz takie pudło, które z teleportuje ciebie na wyspe, a tam bedziesz mial dwie łodzie, gdzie jedna zabiera ciebie na bonte a druga spowrotem na Amakne.

Mam pytanie gdzie moge spotkac dziki?

This post has been edited by -Tobix- - February 10, 2011, 01:22:50.
posté February 10, 2011, 19:18:40 | #34
dziki sa w lesie ....
a dokladnie to na tej poczatkowej wyspie (dla novicjuszy) na polnocy jest taka krainka
niby do chodowania drzew, nie ma tam wogole mobow, czasami zdaza sie dzik

dokladnie:  Island of Bonta
                     Beech Forest

posté February 10, 2011, 20:05:44 | #35
Irthiara, dzięki za odpowiedź
Czyli to jest na boncie, ja jestem z nacji amakna wiec jak bede sie tam wybieral to sprawdze
Narazie nie chce wydawac 10 kamas...

posté February 11, 2011, 12:00:24 | #36
Tobix mozesz do mnia na Gg zagadac 3353654 ?

posté February 12, 2011, 12:51:17 | #37
Witam wszystkim jestem Ania,grałam w Dofusa,i chciałabym zagrac w Wakfu,może ktoś napisać tutaj albo na pw jakim sposobem dostac klucz do bety ?

posté February 12, 2011, 14:26:47 | #38
Jak się zarejestrowałaś nie dawno to musisz czekać aż będzie open beta, lub wyślą tobie zaproszenie do close bety. Potem wystarczy że wejdziesz na główną stronę Wakfu i tam przed pobraniem gry zalogujesz się

posté February 12, 2011, 21:48:21 | #39
A wiadomo kiedy będzie open beta? Więc oczekujemy na klucz

posté February 17, 2011, 08:41:07 | #40
Nie dawno rozdawali zaproszenia do beta testów ale też zapowiadają, że bedą nastepnę zaproszenia...
Tu masz o tym informacje: Click here